Молочна Хмаринка

Волинська обл, Горохівський р-н, с. Кутрів.
Збір до 01.04.2023
Зібрано Потрібно
3 000 грн 82 000 грн

Молочна Хмаринка

Волинська обл, Горохівський р-н, с. Кутрів.
 • СМФ: Молочна Хмаринка
 • Дата відкриття: 04.06.2021
 • Адреса: Волинська обл, Горохівський р-н, с. Кутрів.
 • Кількість ВРХ: 18
 • Facebook
 • Потреба: мототрактор Зубр S-180
 • Вартість:  82 000 грн
Зібрано Потрібно
3 000 грн 82 000 грн

Історія ферми

Топилко Софія та Володимир - багатодітна родина фермерів. У подружжя 5 дітей: Марія - 15 років, Максим - 14 років, Денис 12 років, Володимир 10 років і семирічна Анна. Ферма це єдине джерело їхнього доходу. Війна суттєво зменшила можливості сім’ї для заробітку. Ціни на пальне, ветеринарні препарати, насіння зросли. Ферму стає утримувати дедалі важче. А ще ж необхідні кошти на потреби багатодітної сім’ї.

 

Володимир не хоче розлучатися з родиною та знову їхати на заробітки. Він хоче бачити, як ростуть діти, брати участь в сімейних святах, а не лише дивитися фото в телефоні. Крім того, робота вдома це й підтримка рідного села.

 

На фермі зараз 13 корів, нетелі та телята. Старші діти охоче допомагають батькам по господарству, адже розуміють, що їм самостійно важко впоратися. Старший син Володимира також цікавиться фермерством. Він завжди бере участь у всіх навчаннях, які організовує проєкт.

 

Для розвитку ферми та підвищення продуктивності наявного поголів’я в СФГ “Молочна хмаринка” потрібно покращити кормову базу. Зараз господарство більшість технологічних операцій виконує орендованою технікою, внаслідок чого не завжди вдається витримати оптимальні строки та досягти належної якості врожаю. 

 

Тому виникла гостра потреба придбання власної с/г техніки: мототрактора потужністю 15-20 к.с. і навісного та причіпного обладнання до нього. Придбання цієї техніки дозволить власнику оптимізувати та покращити виробничі процеси і суттєво економити на оренді техніки.

 

Зробіть ваш внесок на прийнятну для вас суму.

Навіть невеликі кошти 50-100 грн від багатьох людей допоможуть фермеру!

Новини з ферми

«Молочна хмаринка» вже покосили 4 га власної землі, для чого задіяли найману техніку. Косили частково в борг, бо усієї суми, а саме 18 тис грн, у сім'ї не було. Таким чином, ферма вже забезпечена сіном, яке затюкували, але відсутність власного мототрактора несе суттєві додаткові витрати. Фермери вже розраховуються за отримані послуги, а ми продовжуємо збір, щоб вже наступного сезону робота була ефективніша.

Софія та Володимир вже посіяли люцерну та пшеницю, заготовили на зиму сіно, солому та трохи силосу. Планують взяти під виплату жом та придбати меленої муки для підгодовування корів. Так фермери формують кормову базу до зимового стійлового періоду і мріють, що наступного року їм вдасться зробити це економніше та ефективніше завдяки придбанню власного мототрактора. 

Власники СМФ придбали 21 тонну жому, якого вистачить орієнтовно на місяць. Але найголовніша подія трапилась із ними зненацька, та дуже тішить. Фонд "Ротарі" передасть сім'ї генератор на благодійній основі. Такий подарунок мега актуальний для фермерів, яким щодня в умовах нестабільного електропостачання потрібно доїти 20 корів.
Сім'я Топилків постійно вдосконалюється та ефективно веде свій молочний бізнес, до них за консультаціями приходять навіть сусіди, в яких 1-2 корови, а коли отел, то кличуть на допомогу.

Як допомогти?

Переказ на картку

Перейдіть, по кнопці, щоб задонатити карткою або Google Pay:

Підтримати

Переказ за реквізитами

ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "УКРАЇНСЬКА КООПЕРАТИВНА ФЕДЕРАЦІЯ"
ЄДПОУ - 43018964
UA573223130000026005000042189
Призначення платежу «Благодійна допомога»
Коментар «СМФ Молочна Хмаринка»

 • UA573223130000026005000042189
PDF документи

PayPal

ilo@dubnoinvest.com

У призначенні платежу вкажіть назву Ферми, наприклад ”Молочна Хмаринка”

Маєте запитання чи пропозицію?

  Інші ферми що потребують допомоги

  Збір до 1.12.2022

  Зелена Долина

  Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н, с. Чимбарівка

  У сім’ї Лисенко, власників СМФ «Зелена долина» із с. Чимбарівка Хмельницької області, невтішні новини – у власниці діагностували онкологію. Діагноз – злоякісне новоутворення верхньо-зовнішнього квадранта правої молочної залози.

  Потреба:
  оплата курсу хіміотерапії
  Зібрано Потрібно
  38 992 грн 360 000 грн
  Читати та підтримати
  Збір до 15.03.2023

  Магл

  Вінницька область, Вінницький район, с. Сокиринці

  Придбання прес-підбирача (тюкопресу) допоможе Миколі Полярушу автоматизувати заготівлю корму. А це збільшення надоїв молока і можливість розвитку для ферми.

  Потреба:
  прес-підбирач тюковий
  Зібрано Потрібно
  2 400 грн 276 000 грн
  Читати та підтримати
  Збір до 5.05.2023

  Відродження

  Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Стара Мощаниця

  Наявне поголів’я на фермі 14 корів і 9 голів молодняка. Планують закупити ще 15 корів. Вже зараз розміщують корів, де мають, навіть у свинарнику. Потрібно розширятися – будувати більший корівник.

  Потреба:
  завершити будівництво ферми на 40 голів
  Зібрано Потрібно
  0 грн 1 667 000 грн
  Читати та підтримати
  Підтримати проєкт