Магл

Вінницька область, Вінницький район, с. Сокиринці
Збір до 15.04.2023
Зібрано Потрібно
2 650 грн 276 000 грн

Магл

Вінницька область, Вінницький район, с. Сокиринці
 • СМФ: Магл
 • Дата відкриття: 28.09.2021
 • Адреса: Вінницька область, Вінницький р-н, с. Сокиринці
 • Кількість ВРХ: 15
 • Facebook
 • Потреба: прес-підбирач тюковий
 • Вартість: 276 000 грн
Зібрано Потрібно
2 650 грн 276 000 грн

Історія ферми

 

Поляруш Микола усе життя має справу з коровами. З дитинства допомагав батькам, потім закінчив навчання за спеціальністю зоотехнік. Після одруження просто не зміг жити без улюблених домашніх тварин – як результат придбав 3 корови. Щоб і далі розвивати свою ферму, став учасником проєкту «Сімейні молочні ферми». Це рішення в нього остаточно сформувалося після відвідин сімейної молочної ферми «Юнікасоль», де Микола на власні очі побачив перспективність молочного бізнесу. 

 

На час вступу у проєкт, Микола Поляруш утримував 5 корів. Зараз на його фермі 14 корів, 5 телиць, 10 телят. За всім цим господарством потрібен постійний догляд і максимальна автоматизація. До війни він міг собі дозволити брати техніку в оренду, зараз ситуація кардинально змінилася – доходи від реалізації молока суттєво скоротилися.

 

Близько тисячі кілограмів молока з початку війни Микола Поляруш передав Збройним силам України, ще стільки ж – тимчасово переміщеним особам та населенню. Молоко у звичайних 5 літрових пляшках фермер періодично привозить у місцеву школу та садочок, де готують їжу для територіальної оборони. І його ніколи не буває забагато, як і не буває забагато людської доброти та чуйності.

 

Придбання прес-підбирача (тюкопресу) допоможе Миколі Полярушу автоматизувати заготівлю корму. А це збільшення надоїв молока і можливість розвитку для ферми. Це незамінний агрегат під час заготівель сіна. Його використання — найлегший і перевірений спосіб отримати компактний тюк або рулон. Він підхоплює та пресує солому, після чого в'язальний механізм здійснює обв'язування сухої трави спеціальним дротом або шпагатом. Сіно в рулонах або тюках довше зберігається, під час його транспортування не виникають складнощі.

 

До речі, донька Миколи хоче продовжити фермерську династію і вступає в коледж на ветеринара.

 

Зробіть ваш внесок на прийнятну для вас суму.

Навіть невеликі кошти 50-100 грн від багатьох людей допоможуть фермеру!

Новини з ферми

Микола вже заготовив 3 000 тюків сіна, для чого наймав необхідну техніку. Крім того, щоб частково зекономити кошти на тюкуванні, власноруч переносив 20 тон сіна. Воно займає більше місця для зберігання, а також часу та фізичних зусиль, саме тому фермеру такий необхідний прес-підбирач тюковий.

Борг за оренду техніки для тюкування сіна на зиму майже виплачений. Крім того фермер вже закупив частину силосу для годівлі корів і це дає надію, що його корівки будуть нагодовані взимку. 

Микола, власник СМФ "Магл",  подав заяву у фонд підтримки фермерів на отримання грошової допомоги  для купівлі преса-підбирача. Проте, навіть за умови позитивного рішення ця сума лише частково покриє вартість техніки. Сподіваємось, що спільними зусиллями вдасться зібрати кошти, завдяки чому сімейна молочна ферма "Магл" поповниться таким необхідним "помічником" до весни 2023.

Фермер Микола Поляруш отримав повістку з військомату і проходить медкомісію. Він сподівається, що встигне провести посівну. Адже ще восени засіяв 2 га пшениці, та вже закупив насіння ярої пшениці та кукурудзи.

Як допомогти?

Переказ на картку

Перейдіть, по кнопці, щоб задонатити карткою або Google Pay:

Підтримати

Переказ за реквізитами

ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "УКРАЇНСЬКА КООПЕРАТИВНА ФЕДЕРАЦІЯ"
ЄДПОУ - 43018964
UA573223130000026005000042189
Призначення платежу «Благодійна допомога»
Коментар «СМФ Магл»

 • UA573223130000026005000042189
PDF документи

PayPal

ilo@dubnoinvest.com

У призначенні платежу вкажіть назву Ферми, наприклад ”Магл”

Маєте запитання чи пропозицію?

  Інші ферми що потребують допомоги

  Збір до 4.04.2023

  Молочний Хутір

  с. Торговище, Волинська обл.

  Придбання розкидачу органічних добрив допоможе суттєво знизити кількість ручної праці фермерам, які утримують 15 корів.

  Потреба:
  розкидач органічних добрив РОУ-6
  Зібрано Потрібно
  0 грн 135 000 грн
  Читати та підтримати
  Збір до 05.05.2023

  Молочна Хмаринка

  Волинська обл, Горохівський р-н, с. Кутрів.

  Потреба придбання власної с/г техніки: мототрактора потужністю 15-20 к.с. і навісного та причіпного обладнання до нього. Придбання цієї техніки дозволить власнику оптимізувати та покращити виробничі процеси і суттєво економити на оренді техніки.

  Потреба:
  придбання мототрактора Зубр S-180
  Зібрано Потрібно
  3 100 грн 82 000 грн
  Читати та підтримати
  Збір до 30.05.2023

  Молочна долина

  с. Хотячів, Волинська обл.

  Придбання кукурудзяної сівалки зменшить ручну працю при заготівлі силосу і зменшить витрати насіння

  Потреба:
  кукурудзяна сівалка BIZON
  Зібрано Потрібно
  750 грн 45 100 грн
  Читати та підтримати
  Підтримати проєкт